חוג בקייטנת גלישה

חוג בקייטנת גלישה

גלישת גלים, מענפי הספורט הימי המאתגרים והמרהיבים ביותר, המקנה לילד שלכם סיבולת, כוח ומיומנות מוטורית, כל זאת בסביבה מלאת אדרנלין באוויר הפתוח שעושה טוב לנשמה.

קורס גלישת גלים באלוהה ישראל סאפ, מהקורסים המקצועיים ביותר בישראל, מנוהל ע"י לירן מחלב – אלוף ישראל ואלוף אירופה בגלישה שלמד את סודות גלישת הגלים מהגולשים הטובים ביותר בעולם.

קורס גלישת גלים לילדים ונוער, מתקיים בחופי הרצליה בקבוצות קטנות המונות 5-6 משתתפים בלבד. בקורס בהדרכתו של לירן וצוות מדריכי גלישה מנוסים, הילד שלכם ייחשף לטכניקות גלישה נכונה עם גלשנים גדולים ולשיטות לימוד ייחודיות שיספקו לו תחושת הצלחה מהיום הראשון.

במהלך הקורס ניתן דגש רב לשמירת הבטיחות בים ובשמש ואילו צוות המדריכים יעדכן אתכם באופן שוטף על התקדמותו של הילד ועל הצלחותיו כגולש גלים.

מה הדרך הטובה ביותר להתחיל לגלוש?

הדרך המומלצת לילדים שרוצים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום הגלישה היא 'קייטנת הגלישה'. קייטנת גלישה היא בעצם קורס קיץ, שבמסגרתו לומדים הילדים את המיומנויות הבסיסיות בעבודה עם הגלשן. על פי רוב בתום שבועיים של קייטנת גלישה הילד יוכל להתחיל להתקדם לשלב הבא.

קייטנות הגלישה בדרך כלל יחולקו לפי גילאים וניסיון וניתן להשתתף בקייטנה כזו כבר מגיל 7 או 8. קייטנות הגלישה מיועדות גם לרענן מיומנויות גלישה אצל ילדים שכבר עברו קייטנה אחת או יותר. לצד הקייטנות, שמחזוריהן מתנהלים לרוב בקיץ ובחופשת הפסח, מועדוני גלישה רבים מפעילים גם חוג גלישה שמתנהל באופן רציף לאורך כל השנה.

הביקוש לקייטנות גלישה בישראל הביא להיצע גדול של קייטנות והרמה והאופי של כולן אינם אחידים. מומלץ לבחור בקייטנת גלישה שפועלת מתוך מועדון מסודר בקרבת החוף שמספק גם מענה לוגיסטי מלא לכל ענפי הגלישה הימית (סאפ, גלים ורוח), ומומלץ לבחור בקייטנה עם מדריכים מקצועיים שמגיעים מהתחום אחרי קריירה ספורטיבית. מי שהיה גולש מקצועי צבר במשך שנים ניסיון וידע שמי שלא עבר את המסלול הזה לא יוכל לצבור. לכן, אם אתם מחפשים קייטנת גלישה בהרצליה מומלץ שתפנו למועדון הגלישה של לירן מחלב: 054-7728656

למה כדאי לבחור בקורס גלישת גלים?

תמיד רציתם לדעת לגלוש אבל משהו עצר בעדכם? יש לכם ניסיון בגלישה אבל אתם רוצים לדעת איך משתפרים? כל מה שצריך זה גלשן ומורה טוב.

קורס גלישת גלים בהרצליה למתחילים או מתקדמים, בהדרכתו של לירן מחלב. לירן, פעמיים אלוף אירופה ואלוף ישראל לשעבר, ידאג להעביר לכם מהניסיון האדיר שלו וילמד אתכם בצורה מקצועית וחווייתית את אחד מענפי הספורט הפופולאריים בעולם. הליווי יתחיל מהשלב היבש בו נתרגל את עקרונות הגלישה על החוף ועד יישום הטכניקה בתוך המים.

הקורס מועבר בקבוצה כאשר כל אחד מהמשתתפים מקבל הדרכה והתייחסות אישית מלירן. גלישת גלים הוא ספורט המשלב אהבה לים, כושר גופני ואחוות גולשים בכל מקום בעולם.

המלצות

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים