שיעורי סאפ בהרצליה

שיעורי סאפ בהרצליה

גלישת סאפ ((Stand up paddle המשלבת גלשן גלים וחתירה עם משוט, כבשה את העולם ולא במקרה. גלישת סאפ היא ספורט שמתאים לבני נוער ולמבוגרים כאחד ובכל רמה – החל מחוויה ספורטיבית מהנה ועד ספורט אתגרי ומקצועי.

קורס סאפ באלוהה ישראל סאפ, בית הספר לגלישה בניהולו המקצועי ובהדרכתו של לירן מחלב וצוות מדריכים מנוסים, הוא מהקורסים המקצועיים ביותר בישראל.

לירן, מראשוני גולשי הסאפ בארץ, לשעבר אלוף ישראל ואלוף אירופה בגלישה, פיתח שיטת אימונים ייחודית ללימוד גלישת סאפ באופן פרטני או לקבוצות קטנות, תוך הקפדה על יחס אישי וחיזוק יכולת הריכוז, הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות של כל משתתף.

במהלך הקורס החוויתי המתקיים בחופי הרצליה, ניתן דגש רב לנהלי הבטיחות ולדרכי ההתמודדות של הגולש עם סיטואציות מאתגרות בים.

בנוסף, הגישה השירותית של לירן והמעורבות הגבוהה שמגלה צוות הקורס, מאפשרת לכם כהורים למשתתף בקורס סאפ, להיות שותפים מלאים לחוויה, באמצעות עדכונים שוטפים מהשטח על התקדמותו והצלחותיו.

רוצים לדעת עוד? מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

גלריית תמונות חתירה על סאפ

יתרונות הגלישה בסאפ

ידוע, שכמעט כל דבר מהנה בחיים הוא או לא חוקי, או לא מוסרי, או משמין. גלישה בסאפ היא לא רק הנאה חוקית וחוויה מדהימה של התמזגות עם הטבע, היא גם עושה נפלאות לגוף וגם לנפש! החתירה תוך עמידה על גלשן לא יציב מפעילה את רוב שרירי הגוף, משפרת את היציבה ואת שיוי המשקל, מחטבת, בונה את השרירים ומחזקת אותם.

אין כמו גלישה קצבית על גלים כדי להסדיר את הריתמוס הטבעי של הגוף – וכל זה בשילוב אוויר נקי בים הפתוח. תשכחו מחדרי כושר ממוזגים ומיוזעים, מדיאטות מייאשות הגלישה בסאפ תרחיק אתכם אפילו מספת הפסיכולוג! כי אין דבר שיעשה לכם טוב יותר מאשר התמזגות עם הטבע, תוך פעילות ספורט מאתגרת וממריצה. חתירה בעמידה על גלשן בים הפתוח משיבה את האיזון לגוף ולנפש, שאבד למי שחי בעולם המודרני העירוני בתוך מירוץ החיים המייגע.

יתרון ייחודי נוסף לסאפ הוא בהיותו ספורט שכל אחד יכול ללמוד וכך תוכלו לבלות עם כל המשפחה, לקחת אתכם את הילדים לחוויה משמעותית ולשעות איכות יחד – רק אתם, הילדים אל מול הים. תוכלו לנצל את ההזדמנות לגרום לילדים לאהוב את הטבע ואת הפעילות הספורטיבית, לחזק את הקשר עם הילדים ולרכוש יחד תחביב משותף המשלב בריאות, הנאה, טבע וערכים.

צפו בסרטונים

מה נלמד בשיעורים?

בשיעורים שלנו נלמד טכניקות גלישה, נכיר את הגלשן ונתיידד איתו. נלמד גם להכיר את איתני הטבע. נכיר ונלמד להתמודד עם הים, שממש כמונו – גם לו יש מצבי רוח משתנים: לעיתים הוא רגוע, ולעיתים סר וזעף. ים יכול גם להיות ערמומי ומתעתע, סוחף,פתייני ואפילו – מלא זדון.

היידע שתרכשו בקורס יסייע לכם לחיות עם הים בסינרגיה, לתת לו כבוד ולדעת לזהות גם את הסכנות הצפונות בו.

בישראל, מדינה חמה עם חופי ים לכל אורכה – הידע הזה חשוב לכל אדם, גם אם אינו גולש. מצד שני – למה שמישהו לא ירצה להיות גולש? זה כייף, בריא, מחטב, משפר את היכולות השכליות ומחשל את האופי.

בואו ללמוד לגלוש אצלנו – החל מהשיעור הראשון תהיו כבר על הגל!

הקורס הוא בן 4 מפגשים קבוצתיים של שעה כל אחד. ניתן להזמין אימון אישי – בתיאום מראש.

המלצות

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים