קייטנת גלישה בהרצליה

במקום שהילדים יגלשו כל היום באינטרנט ובסמארטפון או ישבו מול מסכי המחשב והטלויזיה – העניקו להם חווית גלישה אמיתית, בחוץ , בחיק הטבע עם חברים!

מדריכים מקצועיים בעלי ניסיון בעבודה עם ילדים ילוו את הילדים בכל שלב, בדגש על בטיחות ומתוך רגישות לכל ילד. הקייטנה כוללת לימוד טכניקות גלישה, פעיליות לגיבוש חברתי , העשרה לימודית על הים, הזרמים, ועל הטבע בכלל, כל זאת בחוויה מגוונת, מאתגרת ובריאה. את הקיץ הזה הם לא ישכחו לעולם!

אצלנו, אין פשרות על ביטחון. הפיקוח על הילדים מתחיל עם הקפדה על שתיית מים, על הגנה מפני השמש ובחינוך למשמעת עצמית – שיועיל להם ויעניק יתרון בכל התחומים, לכל החיים. בכל זמן הגלישה המדריך צמוד לכל ילד, משגיח עליו בשבע עיניים ומקדם אותו בקצב שלו.

חלק חשוב נוסף הוא פעילויות של גיבוש חברתי עם דגש על עבודת צוות, סיוע לחברים ושיתוף פעולה. אתגר העמידה מול איתני הטבע מחשל את האופי ומטפח את האישיות הילדים לומדים להכיר את היכולות הטמונות בהם, לדעת לסמוך על עצמם ועל הקבוצה והיכולות האלו ילוו אותם בכל אתגרי החיים.

שליטה עצמית חשובה לא פחות מאשר שליטה בטכניקות גלישה הקניית משמעת היא חלק חשוב לכל מי שמתמודד עם הים. מניסיונו הרב בעבודה עם ילדים גילינו שהקפדה על משמעת לא רק שלא פוגמת בהנאה, אלא תורמת לה. היא מקנה תחושת ערך עצמי , תוך הכרת הגבולות . ההורים ירגישו את השינוי שחל בילדם- שהופך תוך חודש להיות בוגר יותר ,אחראי יותר ובטוח בעצמו, מכיר בערכו ומודע למגבלות כוחו.

כל יום מתחיל עם פעילויות חימום כהכנת השרירים למאמץ הגלישה ואז – ישר למים! הילדים ילמדו לייצב את עצמם על סוגים שונים של גלשנים, לשלוט בטכניקות השונות, לזהות הגל המתקרב ולדעת לתפוס אותו, לשפר ביצועים,לתמרן את הגלשן ולהוציא את המקסימום מהגוף והגלשן.

חופי הרצליה מתאמים במיוחד ללימוד גלישה בזכות שוברי הגלים והביטחון שהם מעניקם. בימים שבהם אין גלים לא נשב בחיבוק ידיים אלא נשלוף את גלשני הסאפ – גלשנים מיוחדים עם משוט שמיועדים גם לגלישה בים שקט ללא גלים. באירופה, גולשים על סאפ גם באגמים. בימים שבהם הים סוער,נתפוס גלים על גלשני גלים כששובר הגלים מגן עלינו מפני גלים גבוהים מדי.

אין כמו גלישה קצבית על גלים כדי להסדיר את הריתמוס הטבעי של הגוף – וכל זה בשילוב אוויר נקי בים הפתוח. מה יכול להיות טוב יותר טוב יותר מאשר פעילות ספורט מאתגרת וממריצה , התמזגות עם הטבע ועם חברים?

אין ילד שלא מצליח ללמוד לגלוש, הגלישה משפרת את היכולת המוטורית והאקרובלנס , מחזקת את השרירים ואת הביטחון העצמי והכי חשוב – הילדים שלכם יחזרו ללימודים אחר החופשה כשהם הכי cool מכולם​​.

המלצות

אודות המחבר