קייטנת גלישה בהרצליה

קייטנת גלישה בהרצליה

מחפשים פעילות ספורטיבית וחווייתית עבור הילד שלכם שתוציא אותו מהבית אל הים הפתוח ותנתק אותו מהסמארטפון ומהמחשב לכמה שעות?

קייטנת הגלישה של אלוהה ישראל סאפ המתקיימת בחופי הרצליה, תחשוף אותו לעולם החווייתי והמאתגר של הגלישה, תחזק את הביטחון העצמי שלו, תשפר את יכולות הקשב, הריכוז והמשמעת העצמית ותפגיש אותו עם המון חברים חדשים.

בקייטנות הגלישה בניהולו המקצועי של לירן מחלב, לשעבר אלוף הארץ ואלוף אירופה בגלישה ובהדרכת צוות מדריכי גלישה עתירי ניסיון, הילד יכיר את יסודות הגלישה הנכונה, יתנסה בטכניקות גלישה שונות, יילמד על זרמי הים ויתנסה במגוון סוגי ספורט ימי ובפעילות חוף מהנה.

הקבוצות הקטנות עם המדריכים הצמודים, הקשר האישי עם המדריכים, ההקפדה המלאה על נהלי הבטיחות, שתיית מים והגנה מנזקי השמש, מבטיחים שהילד שלכם ייהנה מחוויה מושלמת ואולי גם מתחביב ספורטיבי לחיים!

יתרונות נוספים

חלק חשוב נוסף הוא פעילויות של גיבוש חברתי עם דגש על עבודת צוות, סיוע לחברים ושיתוף פעולה. אתגר העמידה מול איתני הטבע מחשל את האופי ומטפח את האישיות הילדים לומדים להכיר את היכולות הטמונות בהם, לדעת לסמוך על עצמם ועל הקבוצה והיכולות האלו ילוו אותם בכל אתגרי החיים.

שליטה עצמית חשובה לא פחות מאשר שליטה בטכניקות גלישה הקניית משמעת היא חלק חשוב לכל מי שמתמודד עם הים. מניסיונו הרב בעבודה עם ילדים גילינו שהקפדה על משמעת לא רק שלא פוגמת בהנאה, אלא תורמת לה. היא מקנה תחושת ערך עצמי, תוך הכרת הגבולות. ההורים ירגישו את השינוי שחל בילדם- שהופך תוך חודש להיות בוגר יותר, אחראי יותר ובטוח בעצמו, מכיר בערכו ומודע למגבלות כוחו.

כל יום מתחיל עם פעילויות חימום כהכנת השרירים למאמץ הגלישה ואז – ישר למים! הילדים ילמדו לייצב את עצמם על סוגים שונים של גלשנים, לשלוט בטכניקות השונות, לזהות הגל המתקרב ולדעת לתפוס אותו, לשפר ביצועים,לתמרן את הגלשן ולהוציא את המקסימום מהגוף והגלשן.

חופי הרצליה מתאמים במיוחד ללימוד גלישה בזכות שוברי הגלים והביטחון שהם מעניקם. בימים שבהם אין גלים לא נשב בחיבוק ידיים אלא נשלוף את גלשני הסאפ – גלשנים מיוחדים עם משוט שמיועדים גם לגלישה בים שקט ללא גלים. באירופה, גולשים על סאפ גם באגמים. בימים שבהם הים סוער,נתפוס גלים על גלשני גלים כששובר הגלים מגן עלינו מפני גלים גבוהים מדי.

אין כמו גלישה קצבית על גלים כדי להסדיר את הריתמוס הטבעי של הגוף – וכל זה בשילוב אוויר נקי בים הפתוח. מה יכול להיות טוב יותר טוב יותר מאשר פעילות ספורט מאתגרת וממריצה, התמזגות עם הטבע ועם חברים?

אין ילד שלא מצליח ללמוד לגלוש, הגלישה משפרת את היכולת המוטורית והאקרובלנס, מחזקת את השרירים ואת הביטחון העצמי והכי חשוב – הילדים שלכם יחזרו ללימודים אחר החופשה כשהם הכי cool מכולם​​.

המלצות

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים