שיעור וקורס בסאפ גלים

גלישת סאפ בגלים היא שילוב מצוין של חתירה וכניסה לגל בצורה חלקה. הלמידה בלתפוס את הגל קורה כבר בשיעורים הראשונים. לא משנה אם זו הפעם הראשונה שלך על גלשן או שיש לך כבר ניסיון קודם בגלישה. זו פעילת שתגרום לך להתרגש כל יום מחדש עם חוויות מדהימות שלא היה לך עד היום .צוות המדריכים המקצועי שלנו בליוווי לירן מחלב אחד מגולשי הסאפ גלים הבכירים בארץ עם ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל ילוו אותכם צעד צעד ובהנאה מירבית.

למי זה מתאים?

זה מתאים למי ש:

  • למי שרוצה להתחיל את צעדיו הראשונים בגלים באופן נכון ובטוח עם דגש על בסיס נכון להמשך הדרך.
  • זה מתאים לגולשים מתקדמים שרוצים לשפר את הביצועים שלהם בגלים ולהנות יותר מהדרך.

שיעור סאפ גלים מתאים לכולם החל ממתחילים ועד מתקדמים.השיעור מתמקד ביכולות האישיות של הגולש/ת עם זאת עליכם להבין שהשיעורים הראשונים יתמקדו בטכניקה נכונה, בסיס נכון בעמדיה בגל ,בטיחות כיצד למנוע פציעות ,מכיוון שמדובר במיומנות חשובה מאוד לפני שאתם עוברים לגל בפועל או גולשים אליו.

איפה אתם ממוקמים?

אנחנו ממוקמים בהרצליה בחוף דן אכדיה דרום(הצדף 3 בוויז).החוף הוא שבירה חולית ומאוד נוח להתחלה בסאפ גלים או לגולשים מתקדמים היות והחוף מוגן מפני רוחות והיציאה לים מאוד נוחה.

בנוסף אתם תהנו מהצילייה שלנו לפני ואחרי השיעור וממים לשתייה במהלך הפעילות

איך קובעים שיעור/קורס?

ותשריינו לכם שיעור ביום ובשעה שמתאימה לכם

בשעות הפעילות החל מ06:00 ועד 19:00 

(שעות הפעילות משתנות לפי שעון קיץ/חורף) 

שיעור פרטי בסאפ גלים

שפר את רמת הגלישה שלך על הסאפ

רוצים להתחיל לתפוס גלים בצורה הקלה ביותר? האם אתם כבר חותרים על סאפ וכשיש גלים אתם לא יכולים ללכת לחתור?
האם אתם כבר יודעים לגלוש אבל תקועים במהלך הגלישה בלי יכולת להתקדם כבר הרבה זמן?
סימן שהגעתם למקום הנכון שידאג לכם בצורה הכי טובה ונכונה .
אצלינו אנחנו נלמד אותכם את ערכי הגלישה על סאפ גלים ,הבנה מעמיקה של כל פרטי הטכניקה של סאפ גלים, כך שתוך זמן קצר ניתן לך את כל הכישורים והמידע שאתה מחפש כדי להצליח! פנקו את עצמכם בחוויה מדהימה זו!
אם היתרונות הרבים עשו גם לכם חשק ללמוד סאפ גלים, חשוב שתדעו כי השיעור הפרטי מהווה את הדרך המהירה והיעילה ביותר להתקדם בקצב הנכון לך.

מדובר בשיעור פרטי עם מדריך  מוסמך  ומקצועי  שיעביר את השיעור בשיטה אשר פותחה על ידי לירן מחלב ( מקום 9 בעולם  בענף החתירה על סאפ ואלוף ישראל בסאפ).
השיעור מתקיים כאמור במתכונת "אחד על אחד" כאשר השיעור מותאם באופן אישי לתלמיד:  לימוד ותרגול טכניקה נכונה וייחודית, תיקון מהיר וזריז של טעויות והרגלים לא נכונים, שיפור היכולת האישית, הקפדה על נושא הבטיחות ועוד.
קפיצת המדרגה שלך לאחר השיעור הפרטי היא גדולה ומשמעותית.

אז אם גם אתם רוצים ללמוד את לתפוס גלים על סאפ ומחווית הגלישה  מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים.

קורס בסאפ גלים

שיעור התנסות בגלישת סאפ

לתפוס גלים רק ב-3 שיעורים!
עם צוות המדריכים שלנו תחת ניהולו של לירן מחלב ילמדו אותכם בטכניקה נכונה ,לאט ובטוחאת השיטה לתפוס את הגל הראשון שלכם ולהמשיך לשפר את כישוריכם! זו הדרך המהירה ביותר להתקדם!
קורס סאפ גלים  בבית הספר לגלישה “אלוהה סרף קלאב”  שממוקם בהרצליה בניהולו בהדרכתו של לירן מחלב, הוא מהקורסים המקצועיים ביותר בישראל! לירן מחלב (מקום 9 בעולם ואלוף ישראל בסאפ ) פיתח שיטה ייחודית ללימוד גלישה ובאמצעותה הוא ילמד אותכם ב-3 מפגשים בלבד, איך לעמוד, לחתור בכניסה לגל,לעבור גלים  ולהתייצב בצורה הנכונה ביותר לפני כניסה לגל , תוך דגש על יישום נהלי הבטיחות ועל התמודדות עם סיטואציות מאתגרות בים.

כל המשתתפים בקורס  גלישת סאפ זוכים לגלשנים ברמה הגבוהה ביותר ללימוד, הנבחרים בקפידה ומותאמים עבורם באופן אישי(ניתן לבוא עם הגלשן האישי)
אם אתם כבר מתקדמים ורוצים לשפר את הריצה על הגל או אוף דה ליפ או 360 לירן מחלב יקח אותכם באופן אישי וילמד אותכם עם צילומי וודיאו וניתוח תנועה  עם ערכת הקשר בו הוא מלביש עליכם אוזניי ומדבר איתכם בזמן אמת בים ועוקב אחרי כל צעד.

רוצים לשמוע עוד על קורס סאפ גלים שלנו?, מוזמנים לעשות צעד ראשון בדרך לשם וליצור עמנו קשר!

או תשאירו לנו הודעה עם פרטים במה נוכל לעזור,ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים