שיעורי יוגה פרטיים וקבוצתיים בהרצליה

תרגולי יוגה עם מדריכה מקצועית בלוקיישן המושלם.

אנחנו מזמינים אותכם להדרכת יוגה מקצועית  באופן פרטי או קבוצתי במרינה בהרצליה  או אצלכם בבית.

איזה יוגה אנו מתרגלים

יוגה בהרצליה

כל שיעור יוגה הוא ייחודי, ואם מדובר בשיעור פרטי הוא יעוצב לפי בקשתכם: האטה יוגה, צ’יגונג, תרגול מדיטציה או הכל ביחד. עבור זוג או קבוצות יוגה. אנחנו מתרגלים גם אקרו יוגה.
בשיעורים הקבוצתיים אנו משלבים יפה את כל הסיבות הללו כדי לקבל את כל היתרונות מכל אחד מהם. כתוצאה מכך אנו עובדים על הגמישות, הכוח והאיזון שלכם, אנו עובדים על הרפיה עמוקה ומנקים את דעתכם כדי להרגיש קלים, בריאים ומאושרים. בשיעורים תוכלו לצפות ליחס פרונאלי מקצועי לכל אחד. כמורה ליוגה החוויה שלנו תסביר ותראה כל תנועה מאוד מפורטת, הן בגרסאות מתחילות והן מתקדמות כך שהיא תהיה בטוחה, זמינה ומועילה לכל רמת ניסיון. המורה צמוד אליכם ומשגיח ומתקן ונותן דגשים.

 יוגה היא ההשקעה הטובה ביותר בעצמך, וכבר בשיעורים הראשונים אתם תרגישו:

  • תחושת זרימה בכל תזוזה, גופך ירגיש קליל  ותחושה נעימה בכל השרירים
  • השרירים שלך מתחזקים גם במקומות שקשה לעבוד עליהם
  • אתה מרגיש רענן וטעון באנרגיה הראש שלך יהיה רגוע ונינוח, והמחשבות  שלך יהיו צלולות
  • אתם לא צריכים סיבה  להרגיש מאושרים

שיעור פרטי ביוגה

שיעור פרטי ביוגה

לשיעורי יוגה פרטיים יש יתרונות רבים. ראשית כל זהו תרגול המיועד רק עבורכם תוך התאמה לצרכים שלכם ולבריאותכם. אם אתם מעדיפים להתמקד במדיטציה, או שאתם רוצים להתמקד בגמישות כדי לשפר את הגלישה שלכם או ענף ספורט אחר, או שיש לך כמה בעיות בריאותיות שדורשות תרגילים עדינים מאוד, או שמא אתה קבוצה של חברים שרוצים לעשות יוגה יחד, אזשיעורים פרטיים ביוגה זה בדיוק בשבילכם.

איפה?

חוף דן אכדיה , ליד מרינה הרצליה, ממש מול הים או בפארק נחמד או בחוף אחר או אצלך .בחורף אנחנו מקיימים את השיעורים במקום סגור במרינה הרצליה 

מתי?

שעות העבודה בקיץ ובחורף של המועדון שלנו הן 06:00 – 20:00 ניתן ליצור קשר לגבי הלו”ז השבועי שלנו או לתאם שיעור פרטי לפי הלו”ז שהכי מתאים לכם.

יוגה למתחילים ועד מתקדמים

השיעורים האלה מיועדים עבורך, לכן הם זמינים ומתאימים למתחילים ,בינוניים ומתקדמים. אם אתם רוצים להתאמן עם חברים/ משפחה / בן או בת זוג / ילדים והחוויה שלך שונה זו גם לא בעיה, כל תנוחה יכולה להתבצע בגרסה מתחילה או מתקדמת, כך שכולם יכולים לעשות את זה ולקבל חוויה מדהימה !

דברו איתנו ונשמח לדעת מה הצרכים שלכם ואנחנו נתכנן לכם את השיעור יוגה מיוחד בשבילכם!

שיעורי יוגה קבוצתיים

שיעורי יוגה בקבוצה

אם אתם מחפשים קבוצה טובה ושיעורי יוגה  במחיר משתלם לכל אחד , לכו לשיעורי יוגה קבוצתיים שלנו. אנו מתאמנים בחוזק, בגמישות ובאיזון עם תרגילי יוגה של האטה, אנו עושים מדיטציה ,במקום מושלם ממש ליד הים כדי למלא את עצמכם באנרגיה חיובית ולהירגע בהאזנה לצלילי הרוח והגלים. הצטרפו עכשיו לשיעורי יוגה הקבוצתיים ותהנו מאנשים טובים  והדרכה מקצועית !

איפה מתקיים שיעורי היוגה הקבוצתיים?

  • בחוף הנכים בהרצליה בצמוד לקניון ארנה ברחבה מדהימה עם דשא מסביב וים מול העיניים
  • מדי פעם אנחנו משנים את הלוקיישן שלנו לשיעור הקבוצתי ביוגה כדי לגרום לגיוון והכיר לכם מקומות חדשים
  • במהלך החורף אנחנו מתרגלים את היוגה שלנו במקום סגור וחם במרינה הרצליה עם  נוף חלומי ישירות לים

איך ומתי נרשמים לשיעורי יוגה?

שעות הפעילות הן בכל ימות השבוע 

ראשון -חמישי 06:00-20:00

שישי 06:00-19:00

שבת -הלו:ז משתנה  משבוע לשבוע 

שיעורי היוגה הקבוצתיים נערכים באמצע שבוע וסופי שבוע בבוקר או בערב בהתאם ללוח הזמנים של המועדון. אנא צרו קשר בכדי לברר פרטים נוספים ושעות .

האם חובה ידע בסיסי?

כל תנוחה ביוגה ניתנת לביצוע בגרסה מתחילה או מתקדמת, ולכן היא זמינה ומעניינת למתחילים ובינוניים מתקדמים. הצטרפו אלינו ומורה היוגה המקצועי שלנו ידאג לתרגול שהייתם אוהבים!

דברו איתנו כדי לדעת עוד ולקבוע את השיעור הראשון!

או תשאירו לנו הודעה עם פרטים במה נוכל לעזור,ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

Font Resize