שיעורים וקבוצות בסאפ יוגה בהרצליה

אנו מזמינים אתכם לחוות משהו חדש לחלוטין: תרגול יוגה על המים עם חתירה על סאפ!

מה זה סאפ יוגה?

שובר מתנה לשיעור יוגה סאפ

 סאפ יוגה בהרצליה הוא שילוב מקורי מאוד של יוגה , המאפשר לכם ליהנות מתרגול מרגיע  על המים, המאתגר את כישורי היציבות והריכוז שלכם. בשיעור יוגה על הסאפ אתם נהנים מאווירה מדהימה של הרקע הטבעי במקום סטודיו, אוויר הפתוח  והצח ומגע הרוח תוך כדי תרגול תנוחות יוגה על הסאפ שלכם שמועיל רבות לריכוז, כישורי האיזון והחוזק שלכם. בשיעורי  סאפ יוגה  שלנו המורה המנוסה שלנו יציג כל תנועה ויסביר כל פרט קטן כך שתוכלו להפיק את המירב מהיוגה וליהנות מאימוני שיווי המשקל שלכם! האם נופלים  למים? כמובן! 🙂 וזה גם חלק מהכיף! עם זאת זה קורה מאוד נדיר, מכיוון שאנחנו מתחילים מתרגילים פשוטים מאוד אך יעילים וכל אחד יכול לעשות את זה בלי להירטב!

יוגה על המים הוא אימון נהדר, תרגול מדהים של מדיטציה קרוב לטבע, מרגיע ופשוט מקום נהדר לשנות את חיי השגרה שלכם בפעילות מרגשת! לאחר השיעורים הראשונים כבר תתנסו בזה:

  • תחושת הזרימה כשאתה זז, גופך קל ויש לך תחושה נעימה וטובה בכל השרירים

  • השרירים  מתחזקים ונראים טוב  יותר

  • אתה מרגיש יותר איזון בגלישה או בסאפ בכל ענף שדורש יציבות ועבודה על השרירים המייצבים ,  

  • אתה מרגיש רענן וטעון באנרגיה

  • היוגה בקלות יגרום לכם אחרי זה להתרכז ולהיות מרוכזים בין עם זה בעבודה ובכל דבר חשוב לכם 

  • הראש שלך רגוע ונינוח, המחשבות שלך צלולות

  • לא צריך סיבה להרגיש מאושר

סאפ יוגה בקבוצה

אימוני יציבות על הסאפ עם יוגה

הצטרפו אלינו לשיעורי הסאפ יוגה הקבוצתיים בהרצליה   ויהיה לכם את ההזדמנות להתחיל את היום שלכם בצורה חיובית ומרעננת! בשיעור הקבוצתי הפעילות הקסומה הזו מביאה גם לך הרבה ויברציות טובות עם אנשים אחרים מהקבוצה, זו ותחושה מדהימה לחלוק אימון זה עם אנשים אחרים! כדי להצטרף אתה יכול לרכוש שיעורים נפרדים או לקנות כרטיסיית מועדון למשך 8 שיעורים בעלות מוזלת  ומאפשר לך להתאמן באופן קבוע.

איפה מתקיים שיעור סאפ יוגה?

בחוף דן אכדיה דרום בהרצליה ממש צפונית לקניון ארנה הצדף 3 בווייז

מתי מתקיים שיעור סאפ יוגה קבוצתי?

שעות הפעילות בקיץ ובחורף של המועדון שלנו הן 06:00 – 19:00 בכל ימות השבוע כולל שישי ושבת

שיעורי הסאפ יוגה שלנו בהרצליה בקבוצה מתקיימים באמצע שובע וסופי שבוע בבקרים היות ומזג האוויר יותר נוח בבוקר לתירגול יוגה על הסאפ .

עם זאת לוח הזמנים תלוי במזג האוויר היטוטת ואנחנו צריכים תנאים נוחים לתירגול יוגה על הסאפ, ולכן לוח הזמנים מתעדכן בכל עת משבוע לשבוע . אנא צרו קשר בכדי לברר מתי הקבוצה הבאה

למי סאפ יוגה מתאים?

נדרש ניסיון בסיסי בחתירה על סאפ אך לא חובה, שכן אנו מתאמנים ליד החוף על המים הרדודים לא נדרש ניסיון קודם בתירגול יוגה, מכיוון שהתרגילים די פשוטים אך יעילים על הסאפ היות והמדריכה המקצועית מלווה ומסבירה כל תנועה מאוד ברורה ותמיד יכולה לעזור קל מאוד לנסות, אך מומלץ להיזהר – זה ממכר!

דברו איתנו אם יש לכם שאלות נוספות או להירשם לקבוצת סאפ יוגה 

או תשאירו לנו הודעה עם פרטים במה נוכל לעזור,ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים