קייטנת גלישה לילדים בפסח 2022

פסח הגיע וזה הזמן לשריין את מקומכם בקייטנת הגלישה שלנו בפסח וליהנות ממנה!

קורס גלישה לילדים בפסח זו חוויה מדהימה בדיוק כשהמים מתחילים להתחמם ומזג האוויר נוח אחרי החורף.
  גלישת הגלים כוללת ערכים חשובים בתחום הספורטיבי ,החברתי וההתנהגותי ומחקרים הוכיחו לא אחת כי מדובר בספורט שגורם לאושר ולהפחתת לחצים ותורם לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז.
קורס הגלישה שלנו בפסח מתחילה בחופשת פסח ומבוססת על יחס אישי והכרת החניכים ברמה האישית ולהתרכז במטרה העיקרית שלנו: ללמוד לגלוש בצורה נכונה ובטוחה.

אנחנו משלבים במהלך הקורס תוכנית חינוכית המותאמת לכל ילד באופן אישי, אשר כוללת: עבודת צוות בין הילדים, חיזוק הביטחון העצמי וחינוך למצוינות.

בקורס הגלישה בפסח של אלוהה סרף אנו מלמדים כל ילד וילדה את דרכי הגלישה, תוך דגש על סיגול הטכניקה נכונה, הקפדה חסרת פשרות על כללי הבטיחות וחוקי הדרך בים ועוד.
כחלק מכך, אנו מעבירים לילדי הקייטנה סדנה ייחודית בנושאים חשובים כמו: זרמים בים, בטיחות, סכנות ,מטאורולוגיה, הצלה ,דואגים להם לחליפות חמות במידת הצורך ועוד.

מעבר לזה דואגים להם להפסקת אוכל ומנוחה  על מנת להחזיר להם את האנרגיה הדרושה לפעילות ספורטיבית.(לאורך כל הפעילות יהיה להם מים לשתייה )

מעבר לגלישה, אנחנו משלבים בקורס פעילויות נוספות כגון: סקייטבורדים, סאפים ומתנפחים  אשר מטרתם להעניק לילדים ערך מוסף ולהסב להם כיף והנאה ובעיקר בימים בהם אין גלים או שהים לא מתאים לגלישה.
אחד הדברים היפים והחשובים בגלישה הוא החשיפה לקסם של הטבע ולחשיבות השמירה על איכות הסביבה וכחלק מכך, אנו מקפידים להנחיל לילדי הקייטנה את עקרונות האהבה והשמירה על הטבע על מנת שיהפכו לחלק מתפיסת עולמם.

אם גם אתם רוצים לאפשר לילדיכם ליהנות מחוויה, מהנה, ייחודית וערכית, אין ספק כי קורס הגלישה בפסח מהווה את הכתובת הנכונה למטרה.

ממליצים

תאריכים:

10-14.04.2022

17-21.04.2022

שעות:

בוקר: 0930-1330

צהריים: 1400-1700

מיקום:

הרצליה חוף דן אכדיה דרום

צמוד לקניון ארנה

טמפרטורת המים בממוצע

20°C

גילאים:

7-16

קבוצות קטנות:

יחס הדרכה 1:5

מה יקבלו ילדיכם במהלך הקורס:

גלשנים וציוד ברמה גבוהה
הצללה לארוך כל הפעילות
מים קרים לשתייה
לייקרה ארוכה שמגנה בפני השמש

מעוניינים להירשם, ואין לכם איך להגיע? ניתן ללחוץ כאן להסעות מאורגנות בכל יישובי המרכז

כגון: הרצליה,רמת השרון,רעננה,הוד השרון,תל אביב,כפר סבא,ראש העין  ועוד

10% הנחה לכל אח/אחות נוספים במהלך ההרשמה! מחירים מיוחדים לקבוצות מאורגנות!

אנא עיין בטופס שלהלן למידע נוסף

רוצים לדעת עוד?
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!