גלישת גלים

לגלישת גלים לא צריך מפרש ולא צריך משוט. כל מה שצריך זה גלשן ו…מורה טוב.
בוא ללמוד גלישת גלים מלירן מחלב בעל ידע נרחב בתחום הימי, גולש מגיל 10, אלוף אירופה בגלישת רוח ואלוף ישראל בגלישת סאפ, ותתחילו ליהנות מאחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בתבל. ספורט שאין לו גיל ואין לו מגבלות.
ספורט המשלב אהבה לים, קואורדינציה, כושר גופני ואחוות גולשים בכל מקום בעולם.

שיעור פרטי למתחילים

שיעור גלישת גלים עם לירן מחלב הוא הדרך המהירה, הבטוחה והיעילה ביותר להפוך להיות גולש גלים תוך זמן קצר.
לירן ילמד אותך את כל הטיפים והשיטות ויהפוך אותך תוך זמן קצר לגולש גלים מתחיל שיודע מה ואיך נכון לעשות כדי להתקדם ולהשתפר.
בשלב הראשון תתרגלו על החוף את עקרונות הגלישה, כיצד עולים על הגלשן, כיצד נעים עליו, איך מתייצבים וכו' ואחר כך תיכנסו יחד למים ותיישמו את מה שלמדת על החוף.
ו… כן – כבר בשיעור הראשון תוכלו להרגיש את התחושה הנפלאה הזו של לעמוד על הגלשן ולתת לגל לקחת אותך קדימה כאילו מנוע מחובר אליו. כל הזמן הזה לירן יהיה צמוד אליך , יסביר, ינחה, ילמד אותך לקרוא נכון את הים, הזרמים, הגלים, איך לתפוס את הגל ובעיקר – ממה להיזהר ומהם ה"חוקים הפנימיים" בין הגולשים.

שיעור פרטי למתקדמים

אם אתם כבר יודעים לגלוש אבל רוצים להשתפר, לקחת את יכולות הגלישה שלכם קדימה, לשפר את הטכניקה וללמוד דברים חדשים – לירן מחלב ישמח לקחת אתכם כמה צעדים קדימה בשיעור צמוד – אחד על אחד – ותראו איך תוך זמן קצר אתם כבר בליגה אחרת. השיעור הפרטי מאפשר ללירן להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב, לתקן אתכם בדיוק במקום הנדרש ולהעניק לכם טיפים וכלים חשובים שיחסכו לכם המון טעויות ויעניקו לכם כלים וטכניקה שתשפר לעין ערוך את רמת הגלישה שלכם.

חוגים לילדים ולמבוגרים

גלישת גלים היא לא רק טכניקה. גלישת גלים היא אוירה של חבר'ה, ים, צחוקים, כיף.
קורס גלישת גלים בקבוצה היא הדרך הכי מהנה והכי חווייתית ללמוד לגלוש. בקורס הגלישה שלירן מעביר כל משתתף מקבל הדרכה והתייחסות אישית מלירן ואז מתרגל ומתנסה בעצמו.
לירן מלמד, מתקן, מעיר ומשפר טכניקה לכל אחד מחברי הקבוצה וכך אתם לומדים את כל השלבים ומתקדמים בטכניקה באווירה ייחודית ומהנה, בקצב שלכם, עם חברים חדשים והמון חוויות.

רוצים להתחיל לגלוש?